SLUŽBY

image

Logo a vizuální styl

Tvorba loga a jeho vizuálního stylu od vizitek až po webové stránky. Vše probíhá snadno online přes e-mail, telefon a online formulář.

image

Grafický design

Zaměřujeme se především na korporátní identitu a webdesign. Rádi Vám připravíme grafické návrhy nebo náhledy pro vaši firmu.

image

Webové stránky

Podle Vašich představ připravíme a zrealizujeme webové stránky. Od webové prezentace po složitější a obsáhlejší weby přes digiboom.cz

image

Animovaná tvorba

Tvoříme statické nebo animované reklamní bannery i videa s ilustrovanou grafikou.

image

Game design

Vytváříme své kompletní herní prototypy ve stylovém grafickém kabátu.

image

Ostatní služby

Vymyslete si zadání a my vám dodáme ilustrace na míru, originální vektorovou grafiku nebo sady ikon.

image
image

Netradiční digitální studio fungující přes 10 let

Jmenuji se Lukáš Řezníček „RZE“, jsem tvůrcem indie her jako jsou třeba sci-fi arkáda Fatal error, hororová FPS Debteh nebo nověji projekt Bukkaku, Mimo to dělám i webdesign a další kreativní grafiku v rámci vlastního RZE Studia. Hry a prototypy vytvářím ve svém volném čase už zhruba přes 10 let.

image

Pokud si chcete objednat pouze grafické práce stačí upřesnit do formuláře nebo se podívejte na eshop digiboom.cz, kde jsou webové stránky už hotové, ale dají se podle vašich představ upravit.

image

První platba je po podpisu smlouvy ve výši 50% z celkové ceny projektu a doplatek 50% po ukončení a předání projektu. Pokud se vyjímečně dohodnou jiné platební podmínky, tak se budeme řídit touto dohodou.

image

Vytváříme grafické práce na míru, redesign starších značek nebo stylové webové stránky. Zhotovíme i související logomanuál, se všemi nutnými definicemi v potřebných grafických formátech.

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak probíhá komunikace a spolupráce?

image
Jaký je postup při realizaci webu?

Pokud si chcete objednat pouze grafické práce stačí upřesnit do formuláře nebo se podívejte na eshop digiboom.cz, kde jsou webové stránky už shotové,ale dají se podle vašich představ upravit. Nemusíte nikam chodit a složitě rěšit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Po odeslání žádosti budete kontaktováni e-mailem a potvrzení telefonicky. Další kroky Vám budeme poskytovat pomocí e-mailu a telefonu. Komunikace probíhá pomocí e-mailu a telefonu. Je samozřejmě i možnožnost osobního setkání. Nabízíme zpracování webových firemních nebo prezentačních stránek, grafické práce a projekty na míru. Weby jsou plně prizpůsobitelné na mobilech a tabletech.

Co znamená pojem "Corporate identity"?

Corporate identity je jednotný grafický styl, podle kterého vás může zákazník na první pohled identifikovat. Jedná se tedy o vizuální tvář. Firemní identita je důležitá jak pro nově vznikající společnosti, tak pro společnosti, které na trhu již působí a mají zájem o úpravu nebo kompletní změnu firemní identity. Firemní identita využívá grafického designu k docílení jednotného vzhledu pro firemní tiskoviny, tiskové propagační materiály i pro online propagaci prostřednictvím webové prezentace. Po odsouhlasení návrhu firemní identity vám připravíme podrobný designový manuál, pomocí kterého můžete svou firemní identitu udržovat ve stejné kvalitě. Nesmíme zapomenout na webové stránky, které jsou v rámci corporate identity jedním z nejsilnějších faktorů pro získávání informací o firmě.

Kolik stojí vaše grafické služby?

První platba je po podpisu smlouvy ve výši 50% z celkové ceny projektu a doplatek 50% po ukončení a předání projektu. Pokud se vyjímečně dohodnou jiné platební podmínky, tak se budeme řídit touto dohodou.

Jak dlouho trvá celá realizace?

Záleží na složitosti projektu, po Vašem zadání se dozvíte konkrétnější termín. Snažíme se co nejrychleji vše vyřešit, obvyklá lhůta je do 2 měsíců.