PHP Programátor

Hledáme kolegu na pozici PHP programátor. Požadujeme znalost PHP OOP, znalost MySQL, HTML a CSS, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům a samostatnost. Výhodou znalost framework. Jedná se spíše o externí spolupráci z domova. Napište nám i s přiloženým portfoliem.

C#/Unity Programátor

Do našeho vývojářského týmu hledáme nové členy pro vývoj na hře Bukkaku. Konkrétněji juniorního Unity3D vývojáře pro front-end i back-end, který má 5 a více let zkušeností s vývojem her v Unity. Má silné dovednosti v programovacím jazyce C# a rozsáhlé zkušenosti s vývojem a designem her. Je výhodné mít zkušenosti s architekturou systémů či vedením týmu softwarových vývojářů. Jedná se spíše o externí spolupráci z domova. Napište nám i s přiloženým portfoliem.

image

Netradiční digitální studio fungující přes 10 let

Jmenuji se Lukáš Řezníček „RZE“, jsem tvůrcem indie her jako jsou třeba sci-fi arkáda Fatal error, hororová FPS Debteh nebo nověji projekt Bukkaku, Mimo to dělám i webdesign a další kreativní grafiku v rámci vlastního RZE Studia. Hry a prototypy vytvářím ve svém volném čase už zhruba přes 10 let.

image

Pokud si chcete objednat pouze grafické práce stačí upřesnit do formuláře nebo se podívejte na eshop digiboom.cz, kde jsou webové stránky už hotové, ale dají se podle vašich představ upravit.

image

První platba je po podpisu smlouvy ve výši 50% z celkové ceny projektu a doplatek 50% po ukončení a předání projektu. Pokud se vyjímečně dohodnou jiné platební podmínky, tak se budeme řídit touto dohodou.

image

Vytváříme grafické práce na míru, redesign starších značek nebo stylové webové stránky. Zhotovíme i související logomanuál, se všemi nutnými definicemi v potřebných grafických formátech.

image